Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Akvaryum
Barınak Hastalığı
Genel
Hamster Bakımı
Hayvanlar ve Sağlığınız
İguana Bakımı
Irklar
Kanlı İshal
Kaplumbağa Bakımı
Kedi Bakımı
Kedi Eğitim
Kedi Ve Köpek Hastalıkları
Kedilerde Vücut Dili
Köpek Bakımı
Köpek Hastalıkları
Papağan Türleri
Sürüngenler
Tarantula Genel Bakımı
Tavşan Bakımı
Uncategorized
Kedi Ve Köpek Eş Bulma
23 Kasım 2015
0
hayvankolik-eş bulma

Bir çok kedi ya da köpek sahibi oldukları hayvanları eşleştirmek için oldukça fazla zaman harcarlar. Özellikle parklarda ya da hayvan barınaklarında kendi köpeklerine uygun eş bulma çabaları hüsrana uğrar. Gelişen teknoloji ile birlikte köpek eş bulma siteleri insanların bu ihtiyaçlarına cevap niteliğindedir. Yurdun her köşesinden sadece eş bulabilmek için insanlar internetten yararlanırlar.

Kedi Ve Köpekte Sağlıklı Eş

Birbirlerine uyum içinde bir eş bulmak için köpeğinizin cinsini ve yaşını iyi bilmeniz sizin için bir avantaj olacaktır. Arama kriterlerinize uygun bir köpeği bulabilmek için sitemiz üzerinden bize ulaşabilir ayrıca resimler ile zenginleştirilmiş köşelerimizde ya da profillerimizde uygun eşlerinizi bulabilirsiniz. Özellikle iyi bir kedi köpek yavrusu bulmaca oyunlarında sık sık karşımıza çıkabilir. Sağlık yönünden sitemiz içinde buluna köpekleri eşleştirmeden önce sağlık taramalarının ve aşılarının yapılmış olması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle eşleştirme yapmadan önce köpeğinizin bu tür testlerini bize göstermeniz şarttır.

Bir çok köpek eş arama sitelerinde tamamen bilgisizlik ve sistemsizlik yüzünden yanlış eşleştirmeler ve buna bağlı çok görülmese de köpeklerde meydana gelen rahatsızlıklar görülebilmektedir. Yapılacak olan ilk iş bizim gibi iyi eş bulma siteleri bulup köpeğinizi eşleştirmenizdir.

Eş Bulma Servisimiz

Sitemiz içinde oldukça profesyonel ellerden çıkmış bir kayıt sistemimiz mevcut. İsteyen her hayvan sever sitemize üye olduktan sonra tamamen kendi inisiyatifin de eş arayabilir. Özellikle kedi ve köpeklerin doğal ihtiyacı olan çiftleşme ihtiyacı bu sitede uygun şekilde yapılır. İhtiyaç duyan kişi ya da kişiler bu site içinden rahatlıkla kedisine ya da köpeğine eş bulabilir.

Servisimiz içinde bulunan her köpek ya da kedinin sahiplerinin de özel olarak sistemimize kayıt yapması sağlanmış olup buna bağlı olarak da her insanın kiminle konuştuğu kayıt altındadır. Sevdiğiniz hayvanlara mutluluk vermek için ya da daha mutlu edebilmeniz için kurulmuş sitemiz içinden köpek eş arama butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sağlık Kriterlerimiz
Avrupa standartlarında ve özelliklerinde veterinerler ile anlaşması bulunan sitemizin büyük bir kullanıcı kadrosu olduğu gibi site yönetimi bakımından da oldukça kaliteli çalışanlarımızın olduğunu da söyleyebiliriz. Sitemizin içinde bulunan resimli kelime bulmaca kedi köpek oyunları ile de zamanınızı doldurabilirsiniz.

Hayatınızın her anında yanınızdan ayırmak istemediğiniz dostlarınızı bu tür oldukça kaliteli sitemizde eşleştirebilirsiniz. İleride sıkıntı yaşamadan kedi ya da köpeğinize çift bulmak için sitemize üye olun ve rahat bir şekilde site içinden istediğiniz bir hayvan sever ile eşleşin rahat ve kolay ulaşım sağlayan yerlerden seçeceğiniz nezih kişiler ile hoş vakit geçirirken hayvanınızın da genel ihtiyacını gidermiş oluyorsunuz. Sistemimiz tamamen sizin güvenliğinizi düşünerek sizin özel bilgilerinizi sizin isteğiniz dışında görülebilmeyi engelleyen bir donanım ile yaratıldı. Bu nedenle vereceğiniz bilgilerin bizim gizli hafızamızda tutulacağından emin olun.


Yorum Yazın

Yorum yazmak için giriş yapınız.